Ohita valikko

Majoitukset

Hae sopivaa majoitusta majoitustyypin ja paikkakunnan valinnalla tai käytä hakusanaa ja paina lopuksi “Näytä hakutulokset”.

Valitse tyyppi
Tyhjennä rajaukset
  • Bergö Havsudden

    Bredhällsvägen 300, Maalahti

    Vuokraa mökki Bergön saaristossa, josta on kauniit näkymät Selkämerelle.

    Bergö Havsuddenissa on 3 mökkiä, jotka on nimetty poikiemme mukaan; Kim, Oliver ja Richard. Kaikista mökeistä on ainutlaatuiset merinäkymät. Mökkeihin mahtuu 6 henkilöä ja ne ovat 40 m2 . Niissä on olohuone, keittiö, makuuhuone, suihku+wc ja viihtyisä parvi ja terassi. Varustus sisältää tv, wifi internetillä ja ilmastointi. Jokaisella mökillä on myös oma laituri.

    +358 (0)50 016 0231

    kontakt@bergohavsudden.fi

    https://bergohavsudden.fi/fi/

    Facebook

  • Bergö karavaanarialue

    Bredhällsvägen 275, 66220 Maalahti

    Tervetuloa Bergöön karavaanialueelle. Toivomme teille mukavia ja rentouttavia päiviä Bergössä.

    Maksu (v. 2025) 15 €/vuorokausi, sisältäen sähkö ja 10 €/vuorokausi ilman sähköä.

    WC uimarannan huoltorakennuksessa.

    https://www.bergö.fi/bergo-caravanparkering/

    Facebook

  • Bergö Seaview B&B

    Bredhällsvägen 234, Maalahti

    Bergö Seaview on hurmaava asunto oman talomme Havsglimtin yhteydessä, asunnolle kuuluu oma terassi ja puutarha alue. Muutaman sadan metrin päässä on hieno rauhallinen uimaranta, tämän yhteydessä on myös urheiluseuran vuokraama rantasauna. Rannan yhteydessä on myös minigolfrata.

    Huoneistossa on makuualkovi, kylpyhuone, avokeittiö olohuoneen yhteydessä ja makuuparvi. Liinavaatteet ja pyyhkeet sisältyvät hintaan. Huoneistossa on tilaa noin 4-5 henkilölle.

    https://www.airbnb.fi/rooms/43811998

    Facebook

  • Majorsgrund

    Majorsgrund, Maalahti

    90m2:n hirsitalossa vieraamme voivat nauttia rauhasta ja yksinäisyydestä. Talossa on kahden hengen huone pohjakerroksessa, kuuden hengen huone ensimmäisessä kerroksessa ja kaksi vuodesohvaa olohuoneessa eli taloon mahtuu kerrallaan kymmenen hengen perhe-, ystävä- tai vaikka yritysryhmä.

    Vuodevaatteet ja pyyhkeet ovat sinua odottamassa paikan päällä pientä lisämaksua vastaan tai voit tuoda ne itse tullessasi. Rantasauna on varustettu lämminvesisuihkulla.Haluatko tuoda mukanasi nelijalkaisen ystävän? Ei hätää – koirasi voi pääsääntöisesti liikkua vapaasti saarella. On tosin huomioitava, että koira tulee olla kytkettynä lintujen pesintäaikaan.

    Majorsgrund sijaitsee Länsi-Suomen rannikolla- Merenkurkun saaristossa. Noin 240 metrin pituinen ja noin 110 metriä leveä saari on kokonaan käytettävissäsi.

    https://majorsgrund-island.com/en

    Facebook

  • Åminne lomakylä

    Åminnentie 409, Malax

    Åminne stugby

    Länsirannikolla, meren rannalla sijaitseva Åminnen Lomakylä on erinomainen majoitusvaihtoehto! Alueeltamme löytyy eri kokoisia ja tasoisia mökkejä, teltta-, ja asuntovaunupaikkoja, rantasauna, vieraiden yleiskäytössä oleva grillikota sekä lapsille pieni leikkipaikka.
    Palveluihimme kuuluu myös ravintola jossa A-oikeudet, kokoustiloja sekä saunaosasto jossa jacuzzi.

    +358 6 3651 135

    info@aminnestugby.fi

    http://www.aminnestugby.fi/

    Facebook