Information om coronaviruset

Information om coronaviruset

Förbigå menyn
Sofia Eklund, sininen

Orkesterns kontaktuppgifter

Orkesterns personal

Orkesterns personal

Mia Huhta, Intendent
+3586 325 3766, +35840 524 8877
mia.huhta@vaasa.fi

Josefiina Vanhanen, Information- och marknadsföringskoordinator
+358400 860 745
josefiina.vanhanen@vaasa.fi

Asta Mustonen, Producent
+358500 669 101
asta.mustonen@vaasa.fi

Sirpa Parkkali-Tuovinen, Byråföreståndare
+3586 325 3750 / 040 839 0547
sirpa.parkkali@vaasa.fi

Stadshusets personal

Jari Suomela, Stadshusets värd
+358407729733
jari.suomela@vaasa.fi

Kenneth Salmensuo, Stadshusets ämbetsverksmästare
+358403524011
kenneth.salmensuo@vaasa.fi

Café Maestro

Tuija Kaski-Kuula
+35840 836 2616
tuija.kaski-kuula@vaasa.fi

Orkesterns adressuppgifter

Besöksadress

Vasa stadshus (2:e vån.)
Senatsgatan 1
65100 Vasa
byrås tel. 06 325 3750

Postadress

Vasa stadsorkester
PB 3
65101 Vasa

Faktureringsadress

Vasa stad
Stadsorkestern
PB 129
65101 Vasa

FO-nummer: 0209602-6

Kontakta oss