Ohita valikko

Orkesterin yhteystiedot

Hallinnollinen henkilökunta

Orkesterin hallinnollinen henkilökunta

Merja Tyynelä, Intendentti
+3586 325 3766, +35840 524 8877
merja.tyynela@vaasa.fi

Josefiina Vanhanen, Tiedotus- ja markkinointikoordinaattori
+358400 860 745
josefiina.vanhanen@vaasa.fi

Jaakko Kortesharju, Nuotistonhoitaja-tuottaja
+358500 669 101
jaakko.kortesharju@vaasa.fi

Sirpa Parkkali-Tuovinen, Toimistonhoitaja
+3586 325 3750
sirpa.parkkali@vaasa.fi

Kaupungintalon henkilökunta

Jari Suomela, Kaupungintalon isäntä
+35840 772 9733
jari.suomela@vaasa.fi

Kenneth Salmensuo, Kaupungintalon virastomestari
+35840 352 4011
kenneth.salmensuo@vaasa.fi

Café Maestro

Tuija Kaski-Kuula
+35840 836 2616
tuija.kaski-kuula@vaasa.fi

Orkesterin osoitetiedot

Postiosoite

Vaasan kaupunginorkesteri
PL 3
65101 Vaasa

Käyntiosoite

Vaasan kaupungintalo (2. krs.)
Senaatinkatu 1
65100 Vaasa
puh. 06 325 3750

Laskutusosoite

Vaasan kaupunki
Kaupunginorkesteri
PL 129
65101 Vaasa
Y-tunnus: 0209602-6

Ota yhteyttä